משלוח חינם לכל הזמנות מעל 149 ש"ח

החזרות החלפות

ניתן להחליף את הפריטים שהוזמנו בפריטים אחרים באותו השווי באתר האונליין. במקרה של ביטול עסקה, הפעולה תתבצע בהתאם לתקנון שלנו. החזרה או החלפה יתאפשרו באחת מהדרכים הבאות: א. מסירה למחסן הלוגיסטי רחוב אדום 23 אור התעשייה כנות ב. מסירה במשרדי החברה : רחוב אוסישקין 54 רמת השרון ג. איסוף על ידי שליח – ייגבו דמי משלוח על סך 26 שקלים. במידה ואתם מעוניינים להחזיר פריט באמצעות שליח אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו במייל ונשמח לטפל בעניין ולהוציא אתכם עם חיוך ענק מרוח על הפנים.

כדי להחזיר פריט או להחליפו באמצעות שליח, וזאת במידה ולא בוצע בו שימוש עד 30 ימים ממועד הקנייה, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות של BabyStock ושליח יגיע לאסוף את הפריט. יגבו דמי משלוח על סך 26 שקלים. במידה ותבחרו ניתן להחזיר את הפריטים עצמאית במחסן הלוגיסטי של החברה או המשרדי החברה. הפריטים שתרצו להחזיר צריכים להיות סגורים באריזתם המקורית ומבלי שנעשה בהם כל שימוש או שיש בהם או באריזתם כל פגם. לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מערכה, אלא רק את הערכה כולה על כל פריטיה. בכל שאלה בנושא צרו קשר עם שירות הלקוחות  במייל

במידה וגילתם פגם במוצרים שלנו, אנחנו ב- BabyStock מבטיחים לקחת אחריות!  רק שימו לב:

במידה וגיליתם פגם במוצר, עליכם ליצור קשר מיידי עם שירות הלקוחות שלנו במייל  ולהעביר אלינו את המוצר הפגום לא יאוחר מ- 14 יום  ממועד הקנייה, בצירוף חשבונית מקורית. אנו נעשה כמיטב יכולתנו לתקן כל פגם במוצר כל עוד הוא לא נגרם עקב שימוש לא סביר או בניגוד להוראות השימוש. במידה ולא ניתן יהיה לתקן את הפגם, תתאפשר החלפת המוצר או קבלת זיכוי עבורו. בהתאם למדיניות החזרת המוצרים של האתר כפי שמופיעה בתקנון.

רוצים לדעת ה-כ-ל לפני כולם? השאירו פרטים למטה ואנחנו נדאג לכל השאר

דילוג לתוכן